„Cestou necestou“ s Michalom Knitlom

Obrázok ku správe: „Cestou necestou“ s Michalom Knitlom
05.02.2019 - Kultúra

Srdečne vás pozývame na ďalšiu besedu s Michalom Knitlom o jeho cestovateľských zážitkoch 25. februára o 17:30 hod v sobášnej miestnosti miestneho úradu. Tentoraz vám porozpráva o svojej turistike po európskych pohoriach. Radi spoznávate nové krajiny a cestovanie je vašim koníčkom? Potom Vás istotne poteší beseda z cyklu cestovateľských besied s Michalom Knitlom, profesionálnym nezávislým cestovateľom, ktorú pre Vás pripravila MČ Bratislava-Rača.

Michal Knitl precestoval viac ako 65 krajín. Medzi jeho najdlhšie cesty patrí 15 mesiacov v Južnej Amerike (2008-9) a 15 mesiacov v Ázii (2011-12). Naposledy bol v Indonézii a Papue-Novej Guinei (2015). Venuje sa turistike (800 km v Južnej Amerike a cez 1600 km v Ázii) a rád spoznáva život domácich. O svojich cestách píše cestopisy, robí prezentácie a organizuje cestovateľské festivaly Cestou necestou.

Prezentácia:
Turistika v Európe
 
Rozmýšľaš, kam ísť na turistiku budúci rok? Počas leta 2017 Michal Knitl prešiel cez 350 km na túrach, medzi ktorými boli Orlia prť v Poľsku, hrebeň Fagaráša a Pietra Craiului v Rumunsku, okolie Tre Cime v talianskych Dolomitoch i pohoria Rila a Pirin v Bulharsku. V máji 2018 sa pozrel do nádherného parku Prokletije na hranici Čiernej Hory a Albánska. Krásnych hôr blízko nás je veľa. Príďte sa presvedčiť!
 
Miestny úrad, Kubačova 21, sobášna miestnosť na 1. poschodí, Bratislava-Rača
25.2.2019, 17.30 h, vstup voľný


Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy a fotografie, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti.
Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácií o podujatiach, v súlade s § 12 ods. 3 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.