Prednáška: Raňajky trochu inak

Obrázok ku správe: Prednáška: Raňajky trochu inak
30.06.2020 - Kultúra

V dnešnej uponáhľanej dobe nám väčšinou neostáva čas na kvalitné a zdravé raňajky. Veľa povinností a málo času. Pritom ráno nám určuje, aký bude deň.
Príďte sa inšpirovať na prednášku ako pripraviť raňajky z bežne dostupných potravín.
Na čo sa môžete tešiť:

- povieme si, prečo sú raňajky také dôležité,
- ako si ich pripravíme, aby boli zdravé a zároveň chutné,
- vysvetlíme si, že nemusíme jesť ráno len chlebík.

Všetci ste srdečne pozvaní a vítaní, urobte si príjemný a navyše zdravý večer.

Miesto konanie: Kultúrne stredisko Žarnovická
Čas: 18.00 hod.

Vstup: voľný

Bc. Zdenka Havettová

Lektorka a odborníčka na výživu. Vyštudovala Holistickú školu a školu Tradičnej čínskej medicíny, momentálne absolvuje štúdium výživy v Nemecku. Založila projekt Ide o Tvoje zdravie, ktorý je zameraný na podporu zdravia bežne dostupnými potravinami. Okrem konzultačnej činnosti zameranej na poruchy trávenia, alergie, intolerancie, civilizačné ochorenia a problémy s hmotnosťou, sa venuje organizovaniu workshopov v oblasti dietetiky.
Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.