Akcia Adoptuj si ihrisko stále trvá!

Obrázok ku správe: Akcia Adoptuj si ihrisko stále trvá!
07.11.2017 - Oznamy

Mestská časť Rača pred rokom rozbehla akciu s názvom Adoptuj si ihrisko, v rámci ktorej oslovila našich obyvateľov a ponúkla im možnosť stať sa akousi pomocnou rukou pre pracovníkov úradu. Adoptovanie si niektorého z detských ihrísk v Rači znamená, že daný človek bude mať ihrisko pod dohľadom, bude sledovať, či sa nepokazí niektorý z hracích prvkov a ak áno, tak to nahlási na miestny úrad, oddelenie životného prostredia, na mail miroslav.marko@raca.sk.
Úrad sa pomocou týchto ľudí rýchlejšie dozvie o nedostatkoch a chybách na našich ihriskách a vie tak promptnejšie zareagovať a vykonať nápravu. 
Doteraz boli zo 17 detských ihrísk v Rači adoptované ihriská Na pasekách (adoptovala si ho pani Budriová), Úžiny (p. Huorková), Kadnárova 55 (p. Gabrišová) a Kubačova (p. Miklánková). Starosta sa dnes (utorok 7.11. 2017) s týmito "adoptívnymi mamami" ihrísk stretol a osobne im poďakoval, v prvom rade za ochotu pribrať si ku každodenným povinnostiam ešte aj ďalšiu starosť o ihrisko.  
Akcia Adoptuj si ihrisko beží aj naďalej, a ak by ste mali záujem adoptovať si ihrisko v blízkosti vášho domova a stať sa naším pomocníkom, môžete tak urobiť kedykoľvek na maili miroslav.marko@raca.sk alebo na telefónnom čisle 02/ 49 11 24 68. Ďakujeme!