Bábkové predstavenie Veselá rozprávka

Obrázok ku správe: Bábkové predstavenie Veselá rozprávka
01.02.2019 - Kultúra

Mestská časť Bratislava-Rača a Bábkové divadlo LIENKA pre Vás pripravili bábkové predstavenie VESELÁ ROZPRÁVKA v Nemeckom kultúrnom dome 24. februára o 16:00 hod. Príbeh dvoch kráľovských detí, ktoré sa nevedia dohodnúť a spolu zabaviť. Počas rozprávky hrajú hru, ktorá je plná úloh, hádaniek, jazykolamov a iných komických situácií. Diváci sú zapojení do deja rozprávky a užijú si veľa zábavy. Rozprávka je s ponaučením.
 
Nemecký kultúrny dom, Barónka 3, Bratislava-Rača
24.2.2019, 16.00 h, vstupné: 2,00 €
Predpredaj vstupeniek: MÚ Rača, Kubačova 21, kanc.č. 8.
Predaj vstupeniek aj priamo v deň konania predstavenia.


Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy a fotografie, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti.
Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácií o podujatiach, v súlade s § 12 ods. 3 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.

 

Súbory na stiahnutie