Babská fašiangová zábava spojená s pochovávaním basy

Obrázok ku správe: Babská fašiangová zábava spojená s pochovávaním basy
11.02.2019 - Kultúra

Srdečne Vás pozývame na tradičnú Babskú fašiangovú zábavu, ktorou sa končí obdobie Fašiangov a pochováva basa. Podujatie sa uskutoční v utorok 5. marca 2019 od 16.00 – 21.00 h v Nemeckom kultúrnom dome. Do tanca bude hrať vynikajúca hudobná skupina Petra Kuštára, ktorá vám ponúkne okrem ľudových piesní aj populárne evergreeny, či obľúbené valčíky, polky, tangá. Akt pochovávania basy prebehne aj tento rok pod taktovkou členov Vajnorského okrášľovacieho spolku. V bufete si budete môcť zakúpiť okrem výborného račianskeho vínka aj iné, typické fašiangové dobroty. Čaká na Vás aj netradičná tombola a vyhodnotenie najkrajšej fašiangovej masky. V cene vstupenky 4 € je zahrnuté, okrem výbornej hudobnej produkcie, fašiangová šiška, tombolový lístok a vínko na koštovku z Genofondu Račianskej frankovky modrej. Vstupenky sú v predaji na oddelení kultúry MÚ Rača. Nakoľko je o toto podujatie veľký záujem, dovoľujeme si Vás upozorniť, že v prípade vypredania všetkých vstupeniek pred akciou, nebude možné zakúpiť vstupenky priamo v Nemeckom kultúrnom dome. Info na 02/49112438, katarina.dobiasova@raca.sk.

Tešíme sa na Vás!


Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy a fotografie, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti.
Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácií o podujatiach, v súlade s § 12 ods. 3 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.
 

Súbory na stiahnutie