Beháme pre srdce

Obrázok ku správe: Beháme pre srdce
21.09.2018 - Podujatia

Druhá októbrová nedeľa v Rači bude v znamení výnimočnej udalosti trochu inej ako bývajú dni Rače alebo Vinobranie. 14. októbra budeme behať pre srdce. Charitatívny beh „Beháme pre srdce", ktorého štart aj cieľ bude pri Amfiteátri v Rači je venovaný všetkým malým bojovníkom s chorým srdcom ako Oliver. Práve jeho príbeh bol inšpiráciou pre mamu Luciu, aby za pomoci svojich kolegov zorganizovala túto krásnu akciu.
 
Zaregistrujte sa u nás na www.behamepresrdce.sk/startovne a svojim športovým výkonom pomôžete i vy deťom s ochorením srdca. Výťažok zo štartovného poputuje na Nadáciu detského kardiocentra.

Nie ste bežci? Nevadí. Pripravili sme program i pre vás. Akciu podporilo aj mnoho známych osobností. Beh s nami absolvuje Sajfa, ktorý sa stal našim ambasádorom. Celým podujatím nás budú sprevádzať moderátori z Europy 2. Zaspievať prídu Dominika Mirgová, Veronika Strapková, Kali, Emma Drobná. Nielen zabehnúť, ale aj podporiť bežcov prídu Bekim, Fuco, Marek Fašiang, Vera Wisterová a veľa ďalších známych umelcov a športovcov.
 
V areáli amfiteátra si budete môcť vybicyklovať pukance, ochutnať dobrú kávu a jedlo, výťažok z predaja rovnako poputuje pre nadáciu.
 
Srdečne vás, milí Račania, pozývame na toto podujatie, či už ako divákov, alebo bežcov. Vážime si a tešíme sa na vašu účasť.
 
Registrácia www.behamepresrdce.sk/startovne
 
Zabudnúť nemôžeme ani na našich partnerov, bez ktorých by toto podujatie nevzniklo. Zo srdca ĎAKUJEME!

Generálny partner

tipos
Hlavní partneri
 
   
 
  direct real     toyota  tatry  papierik doxx 
24 pay slovanet
 
Mediálni partneri

europa2 ta3 teraz.sk