Chorvátsko pre seniorov zábavnou formou

Obrázok ku správe: Chorvátsko pre seniorov zábavnou formou
11.08.2017 - Oznamy

Asociácia pre mládež, vedu a techniku v spolupráci s Miestnym úradom mestskej časti Bratislava-Rača ponúka pre seniorov s trvalým pobytom v Rači septembrový pobyt na Makarskej riviére v Chorvátsku, za zvýhodnenú cenu pre seniorov z Rače! Počet voľných miest je limitovaný a je možnosť prihlásenia ešte 16 seniorov. Záujemcovia sa môžu záväzne prihlásiť osobne v Asociácii pre mládež, vedu a techniku, Hagarova 4, 831 52 Bratislava, počas pracovných dní od 8:30 do 16:30 h, alebo telefonicky pevná linka 02/ 4487 2331, mobil 0905 506 312,  alebo e-mailom lehotska@amavet.sk do 22. augusta 2017.

Termín pobytu: 1.09. – 10.09.2017

Cena zľavnená: 140 Eur na osobu pre seniora s trvalým pobytom v Rači.

Účastnícky poplatok za jednu osobu zahŕňa dopravu klimatizovaným autobusom z Rače do Baško Polje a späť, 7x ubytovanie v mobilnom domčeku, poplatok za vodu, elektrinu, plyn, pobytový a registračný poplatok, posteľnú bielizeň a delegáta.
Doprava je zabezpečená luxusným autobusom. Každý autobus je klimatizovaný, má 2 TV s DVD prehrávačom a chladničku.

Asociácia pre mládež, vedu a techniku - AMAVET vás naučí byť v očiach svojich vnúčat kúzelníkom. Hókus-pókus a dedko alebo babka budú pre svojich šintrov nadľuďmi. Ak chcete spojiť príjemné s užitočným využite ponuku na hravo-vzdelávací pobyt pri mori. V srdci voňavého píniového lesa vás zasvätia do programu ZVEDAVÍ VEDCI (akreditovaný ministerstvom školstva) a atraktívne hry s kúzelnými javmi prírody vás vrátia do rokov mladosti. Tým najväčším kúzlom je, že pri tom omladnete aj vy a po návrate domov sa stanete napríklad pre vnúčatá nenahraditeľným dedkom/babkou. Moderné pohodlné mobilné domčeky vám poskytnú útulné ubytovanie, kde si môžete v kompletne vybavenej kuchynke navariť čo hrdlo ráči alebo využijete ponuku stravy v neďalekej reštaurácii formou bufetových stolov – raňajky, obedy a večere, čo vám bude vyhovovať.

Vôňu píniového lesa môžete päť minútovou chôdzou doplniť aj vôňou mora a ovlažiť sa v čistučkej vode Jadranu. Slaná morská voda je balzamom na vašu pokožku a dostanete sa do nej prístupnou kamienkovou plážou, ktorá pozvoľne klesá do mora. Na prechádzky je ideálny chodník popri pobreží, ktorým sa prejdete aj do neďalekého malebného mestečka Baška Voda.