Detské predstavenie Žabí princ

Obrázok ku správe: Detské predstavenie Žabí princ
11.10.2018 - Podujatia

Mestská časť Bratislava-Rača a Divadlo ANIMARE SILVA pre Vás pripravili bábkové predstavenie Žabí princ dňa 14.10. o 16.00 hod v NKD.


Rozprávočka je inšpirovaná rozprávkou od bratov Grimmovcov „Žabí princ“. Texty sú zveršované, s chytľavým textom piesne. Ani dospelí sa určite nebudú nudiť.

Nemecký kultúrny dom, Barónka 3, Bratislava-Rača
14.10.2018, 16.00 h, vstupné: 2,00 €
Predaj vstupeniek priamo na mieste v deň konania podujatia.


Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy a fotografie, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti.
Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácií o podujatiach, v súlade s § 12 ods. 3 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.