Divadelné pondelky v NKD

Obrázok ku správe: Divadelné pondelky v NKD
14.01.2020 - Oznamy

Pravidelné divadelné pondelky v našom Nemeckom kultúrnom dome odštartovali svojím predstavením divadelníci z ochotníckeho Divadla pod schodami. Hru U nás taká obyčaj, alebo  len aby sme v hanbe nezostali  si mnoho z Vás nenechalo ujsť a sme veľmi radi, že ohlasy na hru boli viac než pozitívne. Ochotníci z Petržalky  hodnotia skúsenosť viac než pozitívne.

„Predstavenie sme odohrali vo veľmi peknom a kultúrnom prostredí, s kultivovaným a divácky vyspelým publikom, ktoré reagovalo pozitívne, čo nám pomohlo v našej práci na javisku. Mám pocit, že sme sa navzájom obohatili a to je aj jedným z našich cieľov pri príprave našich predstavení. Veríme, že ešte budeme mať možnosť vo Vašom kultúrnom stánku predviesť výsledky nášho snaženia o poskytnutie kultúrnych zážitkov našim spoluobčanom. Záverom by som chcel poďakovať všetkým Vašim pracovníkom, ktorí sa podieľali na našom predstavení, zvlášť pani Ölveckej.“

Milan Mocko
Divadlo pod schodami

Sme radi, že sa Vám naše divadelné pondelky stále viac páčia a preto si Vás dovoľujeme pozvať 10.2. o 19:00 na prestavenie Divadla VaDiDlo s názvom LUIGIHO SRDCE, alebo poprava tupým mečom.

Fotografie z predstavenia si môžete pozrieť v našej GALÉRII