Divadelný pondelok: Luigiho srdce, alebo poprava tupým mečom

Obrázok ku správe: Divadelný pondelok: Luigiho srdce, alebo poprava tupým mečom
20.01.2020 - Podujatia

Mestská časť Bratislava-Rača a ochotnícke divadlo z Lozorna - Divadlo VaDiDlo Vás pozýva na predstavenie novej divadelnej hry od Ivana Bukovčana LUIGIHO SRDCE, alebo poprava tupým mečom

Dvojnásobný vrah Luigi Lombardi bol po ohavnom čine zadržaný a právoplatne odsúdený na trest smrti. Poprava elektrickým prúdom sa má uskutočniť dňa 1. apríla o siedmej hodine ráno.
Čo urobí nový guvernér? Načo ešte čaká?
V spoločnosti, ktorej vládnu peniaze, môže vládnuť aj presvedčenie, že za peniaze si možno kúpiť všetko...aj ľudské srdce.

Nemecký kultúrny dom, Barónka 3, Bratislava-Rača
10.2.2020, 19.00 h, vstupné: 4,00 €
Predpredaj vstupeniek: Miestny úrad BA-Rača, Kubačova 21, kancelária prvého kontaktu.
Rezervácie: dana.olvecka@raca.sk
Predaj vstupeniek aj priamo na mieste v deň konania predstavenia hodinu pred predstavením.

Informácie o predstavení môžete sledovať aj na našej sociálnej sieti FACEBOOK


Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.

Súbory na stiahnutie