Divadlo Dunajka: „Drakoľuba“

Obrázok ku správe: Divadlo Dunajka: „Drakoľuba“
12.11.2021 - Podujatia

Mestská časť Bratislava-Rača vás pozýva 21. novembra 2021 o 16.00 hod. do Nemeckého kultúrneho domu na predstavenie Drakoľuba.

Drakáčik-zemiačik potrebuje pomoc. Hľadá sa odvážny hrdina, čo kamenné srdce odklína. Porazí aj dyňového draka, poradí si s okopaninami, repou aj zemiakom.
Nemecký kultúrny dom
21.11.2021
16:00
2€

Vstupenky si môžete zakúpiť aj v predpredaji v Nemeckom kultúrnom dome, Barónka 3.
 
Viac informácií na telefónnom čísle: 02/49 11 24 72 alebo nám napíšte na dana.olvecka@raca.sk.

Tešíme sa na vás. 

V zmysle § 3 písm. B. Vyhlášky ÚVZ č 254/2021, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzenia hromadných podujatí vám oznamujeme, že Mestská časť Bratislava-Rača povoľuje vstup do priestorov Nemeckého kultúrneho domu osobám v REŽIME OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19) za stáleho dodržiavania protipandemických opatrením.
 
Osoby do 12 rokov majú z testovania výnimku (rodičia alebo dospelý doprovod sa však musí riadiť režimom OTP).Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov