Divadlo JaJa: Námorníci versus piráti. DNES o 10.30 hod. do telocvične v ZŠ TBILISKÁ!

Obrázok ku správe: Divadlo JaJa: Námorníci versus piráti. DNES o 10.30 hod. do telocvične v ZŠ TBILISKÁ!
27.07.2020 - Kultúra

Už dnes sa na všetky deti teší JaJa, námorníci a piráti. O 10:30 v telocvični v ZŠ Tbiliská 4 (vchod zozadu budovy). Pri účasti vás prosíme o dodržiavanie aktuálnych hygienických opatrení. Interaktívne švandenie s Jajou, ktorá Vás unesie na šíre more - rovno medzi pirátov a námorníkov!

Príbeh o pirátoch (čo by sa len bili a zle robili, ktorí sa vydajú hľadať poklad mysliac si, že zlato a striebro získajú, ale stretnú prekrásnu Obludé a zažijú veľa dobrodružstiev – lodnú kanonádu, boj s príšerami…na lodi nesmie chýbať pirátsky kamarát potkančók ...) a námorníkoch, ktorí dúfam pomôžu pirátke Jaje.

V prípade dažďa sa predstavenie presúva do telocvične v ZŠ Tbiliská 4 (vchod zozadu budovy). Pri účasti Vás poprosíme o dodržiavanie aktuálnych hygienických opatrení.
Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.