Divadlo ZáBaVKa: „Snívadielko – divadielko pre najmenších“

Obrázok ku správe: Divadlo ZáBaVKa: „Snívadielko – divadielko pre najmenších“
07.07.2020 - Kultúra

Mestská časť Bratislava-Rača v spolupráci s Divadlom ZáBaVka vás pozývajú dňa 15.7.2020 o 10.30 h. do Obecnej záhrady na predstavenie Snívadielko - divadielko pre najmenších.

Vysnívané predstavenie pre vaše najmenšie detičky. Výnimočné, interaktívne, nežné, snívajúce, batoliace sa, radosti, sa budú nielen pozerať, ale aj zapájať. Pretože v zázračnej krajine Perine sa dejú naozajstné kúzla. Môžeme si snívať o zvieratkách, bublinách, guľôčkovom kúpeli, o páperí a šteklení, o dotykoch a láskaní, o rodičoch a súrodencoch, ktorí sú stále s nami.

Obecná záhrada, Alstrova 249
15.7.2020
10:30 hod.
Vstup: Voľný

 
Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.