Do Rače opäť zavíta skupina Fragile

Obrázok ku správe: Do Rače opäť zavíta skupina Fragile
08.03.2018 - Podujatia

Už 16. apríla sa môžete tešiť na vystúpenie skupiny Fragile v rámci Bratislava Narcis tour 2018. Tešíme sa na Vás v Nemeckom kultúrnom dome od 19 hodiny. Vstupenky si môžete zakúpiť na stránke ticketportalu alebo na oddelení kultúry miestneho úradu v Rači, Kubačova 21. 

Cena vstupenky: 14 €.

Časť zo vstupného bude venovaná na podporu programov Ligy proti rakovine.


FRAGILE je slovenská hudobná formácia zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV show. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, FRAGILE interpretuje známe rock – pop – jazzové hity svetových umelcov. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale predovšetkým skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy. Fragile tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Alternujúcimi členmi skupiny sú: Peter Lacho, Martin Klempár, Daniela Tomešová a Karolína Majerníková.
 
FRAGILE prepojila svoje dlhoročné priateľstvo a sympatie s Ligou proti rakovine, aby podporila ľudí bojujúcich s rakovinou a rozdávala svojimi koncertmi nádej tak, ako to robí žltý narcis už 22 rokov. Tešíme sa, že táto úspešná a cappella skupina bude v rámci svojho Bratislavského turné Fragile Bratislava Narcis Tour vystupovať aj u nás. Príďte na vystúpenie nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru a zábavy.