FK RAČA U9 bez prehry na čele tabuľky

Obrázok ku správe: FK RAČA U9 bez prehry na čele tabuľky
11.04.2018 - Oznamy

V sobotu 07.04.2018 sme na domácej pôde zahájili jarnú časť sezóny 2017/2018. Pricestovali k nám súperi z Malaciek.

14.KOLO: FK RAČA – ŠK ŽOLÍK MALACKY 8 : 0

Od začiatku sme mali prevahu, ale nedarilo sa nám akcie zakončiť gólom. V 8.minúte nás do vedenia dostal Matúš A. Súper sa nevzdával, hrozil z brejkov. Zásluhou vychýlenej mušky a výborných zákrokov Lukyho Č. v bráne sme neinkasovali. Do polčasu sme strelili ďalšie 4 góly a o víťazovi zápasu bolo rozhodnuté. V 2. polčase kontrolovali hru, prišli ďalšie pekné góly, a tak sme vstúpili do “jari” víťazstvom. Zaujímavosťou bolo, že dnes boli na zápase aj zberači lôpt: boli to hráči nášho Áčka mužov, ktorí aj týmto spôsobom chceli odpozorovať streleckú formu od hráčov našich prípraviek. A splnilo to aj tento účel: na druhý deň naši muži zvíťazili v domácom zápase s Vajnormi 3:1!

FK Rača reprezentovali: Červinka L.- Červinka J., Lang, Bakič, Šeliga, Nižnan, Štrokendl, Bachan (2 góly), Minár (1), Almáši (1), Zajko (1), Bednárik (1), Lisický, Janči (1), Šimor, Palitaka (1).

Tréneri: Milan Adámek, Majko Poliak