Ihrisko na Hubeného ulici má osadené hracie prvky

Obrázok ku správe: Ihrisko na Hubeného ulici má osadené hracie prvky
11.07.2018 - Oznamy

Po tom, ako sa práce na rekonštrukcii detského ihriska na Hubeného ulici oproti zdravotnému stredisku na istý čas pribrzdili, v súčasnosti už napredujú rýchlo a ihrisko získava svoju novú tvár. Na ihrisku boli osadené hracie prvky na pružine, veža so šmýkačkou, reťazová hojdačka – bocianie hniezdo, piškvorky, šesťhranná preliezka – rebrík s lezeckou stenou, kombinovaná preliezka a pieskovisko. Postupne tak vzniká nové moderné detské ihrisko, ktoré by malo prijať svojich malých návštevníkov už začiatkom augusta.

Na novom ihrisku ešte pribudne aj stolnotenisový stôl, fitnes prvky pre dospelých na cvičenie rúk, bicyklovanie, behanie, bradlá, lyžiar a kombinovaný stroj, ďalej petang, pribudne vonkajšie osvetlenie aj osvetlenie hracích plôch, opraví a doplní sa existujúci mobiliár. Vybuduje sa takisto aj pitná fontánka so šachtou pre zábavný rozprašovač.

Po ukončení prípravných prác a dovedení inžinierskych sietí sa osadia kontajnerové domčeky -  jeden bude slúžiť ako sanitárny kontajner (WC muži, ženy, imobilní a personál ihriska) a druhý ako obslužný kontajner (sklad, drobný predaj balenej vody a balených pochutín). Vstup na ihrisko aj celý areál bude bezbariérový.