Jazzové tóny v pohári vína (Vinohrad Fixle)

Obrázok ku správe: Jazzové tóny v pohári vína (Vinohrad Fixle)
13.07.2020 - Kultúra

Vinári Brychta, Zacharda a Lednár, a MČ Bratislava-Rača pozývajú dňa 18.7. 2020 o 18.00 hod. všetkých fanúšikov kvalitného račianskeho vína a príjemnej hudby na podujatie Jazzové tóny v pohári vína. Spojenie hudby a vína členov Račianskeho vinohradníckeho spolku v prirodzenom prostredí račianskych vinohradov sľubuje návštevníkom príjemný zážitok. Zapadajúce slnko pridáva na čare, nehovoriac o príjemnej spoločnosti vinárov, ktorí vám ponúknu to najlepšie, čo sa v ich vínnej ponuke nachádza.

Tentokrát vás pohostia traja z najstarších vinárov z Rače, členovia Račianskeho vinohradníckeho spolku ktorí majú dlhoročné skúsenosti s pestovaním hrozna a dorábaním vína.

Na saxofóne Vám zahrá Martin Chrenko, na gitare Vladimír „Jimmy“ Nikulin.

Tešíme sa na vás.


Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.