Jazzové tóny v pohári vína - Vinohrad ŽAJDLÍK

Obrázok ku správe: Jazzové tóny v pohári vína - Vinohrad ŽAJDLÍK
18.07.2022 - Podujatia

Mestská časť Bratislava-Rača pozýva fanúšikov kvalitného račianskeho vína a príjemnej hudby na podujatie Jazzové tóny v pohári vína, ktoré sa uskutoční už túto sobotu, 23. júla od 18.00 hod. vo vinohrade Žajdlík u vinára Františka Krajčíroviča.

František Krajčírovič obhospodaruje vinice s rozlohou 50 árov. Vinárstvom sa začal zaoberať už v roku 1980. Víno dorába klasickým spôsobom s typicky charakteristickým buketom.
 
23.7.2022 / od 18.00 h
František Krajčírovič / Vinohrad ŽAJDLÍK
hrá Marek Čatloš

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov