Jazzové tóny v pohári vína

Obrázok ku správe: Jazzové tóny v pohári vína
02.07.2020 - Kultúra

Vinárstvo Adams Family a MČ Bratislava-Rača pozývajú dňa 12. júla o 18.00 hod. všetkých fanúšikov kvalitného račianskeho vína a príjemnej hudby na podujatie Jazzové tóny v pohári vína. Spojenie hudby a vína členov Račianskeho vinohradníckeho spolku v prirodzenom prostredí račianskych vinohradov sľubuje návštevníkom príjemný zážitok. Zapadajúce slnko pridáva na čare, nehovoriac o príjemnej spoločnosti vinárov, ktorí vám ponúknu to najlepšie, čo sa v ich vínnej ponuke nachádza.

Tentokrát s Vinárstvom Adams Family - malým vinárstvom rodinného typu. Obrába vlastné a prenajaté vinohrady, ktoré sú súčasťou Malokarpatskej vinohradníckej oblasti v Rači. Vína vyrába tradičným remeselným spôsobom, dorába prírodné autentické vína. Nepoužíva herbicídy na ničenie buriny, ale poctivo okopáva a kosí a hnojí len konským hnojom a slepačím trusom od domácich sliepok.

Na saxofóne Vám zahrá Martin Chrenko, na gitare Vladimír „Jimmy“ Nikulin.

Tešíme sa na vás.

Podujatie môžete sledovať aj na sociálnej sieti FACEBOOK.Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.