Letné kino 2018 v amfiteátri: Pripravené sú pre vás opäť skvelé filmy! Začíname už na konci júna!

Obrázok ku správe: Letné kino 2018 v amfiteátri: Pripravené sú pre vás opäť skvelé filmy! Začíname už na konci júna!
06.06.2018 - Oznamy

Filmové premietanie pod hviezdami v račianskom amfiteátri si za posledné roky získalo vašu priazeň. Preto mestská časť Rača pripravila pre vás filmové lahôdky aj tento rok. Nájdu si svoje všetci – deti, dospelí, priaznivci komédií či drám. Letné kino 2018 začína svojim prvým premietaním dňa 29. júna o 21.30 hod. skvelou rodinnou animovanou komédiou Ferdinand, ako vyvrcholenie celodennej akcie Otvorenie kultúrneho leta, ktorá sa bude v tento deň konať počas celého popoludnia v amfiteátri s bohatým programom pre vás všetkých.

Program Letného kina 2018 v amfiteátri:

 

29. 6.  2018 o 21.30 hod., FERDINAND, animovaný rodinný film, USA

ferdinand_plagat

Nina a Ferdinand sú najväčší kamaráti, aj keď Nina je malé dievčatko a Ferdinand poriadne veľký býk. Tí, ktorí ho nepoznajú, sa ho boja, ale on je v skutočnosti ten najmilší a najlepší kopytník na svete, ktorý nadovšetko miluje kvetinky a nikdy by neublížil ani muche. Jedného dňa si však neopatrne sadne na čmeliaka a splaší sa. Všetko uvidia hľadači býkov, ktorí ho odvezú... ďaleko od svojej milovanej Niny...

 

6.7.2018 o 21:15 hod., Alibi na mieru, komédia Francúzsko

alibi na mieru

Alibi na mieru - to je kancelária, ktorá vymyslí a poskytne alibi na čokoľvek, čo chcete. Chcete sa uliať z práce? Máte aférku? Chete mať iba od každého pokoj? Alibi na mieru všetko perfektne zariadi. Ale ako vždy, veci sa vedia poriadne zamotať... Alibi na mieru je komédia, ktorá vás naučí hovoriť pravdu. Alebo - zohnať si poriadne alibi.

 

13.7. 2018 o 21.15 hod., Ktorý je ten pravý? Komédia, USA

ktory je ten pravy

Alica má 40 rokov, má dve deti, rozišla sa s manželom a vracia sa späť do mesta, kde sa narodila a vyrástla. Doma si chce utriediť myšlienky a začať od začiatku. Veď život vraj začína po 40-tke! Nemôže existovať lepší štart ako narodeninová párty s kamarátkami. Na oslave sa stretáva s tromi mladíkmi, s jedným z nich strávi noc a všetkým ponúkne, že u nej môžu chvíľu bývať. A potom sa vo dverách objaví bývalý manžel s kufrom v ruke...

 

20. 7. 2018 o 21.15 hod., Špindl, komédia, ČR
 

spindl

Keď na hory, tak do Špindlu. Práve do zasneženého Špindlerovho Mlynu vyrážajú sestry Eliška, Katka a Magda na dámsku jazdu. Majú v pláne odpočívať, užívať si zábavu a možno trochu milostného dobrodružstva. Eliška je v pohode, ale Katka a Magda už mali 30-tku a stále sú single. Objaví sa v kopách snehu ten pravý?
 

27. 7. 2018 – NEPREMIETA SA!

 

3. 8. 2018 o 21.00 hod, Čiara, krimi/dráma, SR

ciara
 
Adam Krajňák (T.Maštalír) je otcom rodiny i hlavou kriminálnej skupiny, ktorá pašuje cigarety cez slovensko-ukrajinskú hranicu. V kruhu svojich najbližších zohráva nenahraditeľnú rolu starostlivého dôverníka, ale aj zásadového a nekompromisného vodcu, ktorému ani v rozhodujúcich okamihoch nechýba temperament. Pokojné spolužitie dvoch prelínajúcich sa svetov sa však začne otriasať, keď novovybudovaná hranica Schengenského priestoru spôsobí nárast nervozity z nejasnej budúcnosti. A keď jedna z pašeráckych zásielok stroskotá, spustí sa nezastaviteľná lavína udalostí, počas ktorých bude musieť Krajňák spochybniť svoje vlastné hranice, ktoré doteraz odmietal prekročiť. 
 

10. 8. 2018 o 21.00 hod., Otcova volga, komédia/dráma, ČR

otcova volga

Eva (Eliška Balzerová) je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý však veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie. Tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy (Tatiana Vilhelmová) mal ešte rovnako starého nemanželského syna. To aspoň naznačuje starostlivo ukrytá a náhodne objavená detská kresba. Eva je rozhodnutá nečakané odhalenie veľkoryso ignorovať, ale Tereza, ktorej sa rozpadáva vlastný život, sa k prízraku nevlastného brata upne... 
 

17. 8. 2018 o 21.00 hod., Vražda v Orient exprese, dráma/krimi/thriller, USA
vrazda v orient exprese

To, čo začína ako luxusná jazda vlakom z Istanbulu do Londýna, sa rýchlo premení na jeden z najnapínavejších a najzáhadnejších detektívnych príbehov, aký bol kedy vyrozprávaný. Predloha Agathy Christie opisuje osudy trinástich pasažierov uviaznutých v luxusnom vlaku Orient exprese kdesi v snehových závejoch na Balkáne. V okamihu, keď vo vlaku dôjde k záhadnej vražde amerického obchodníka, každý z nich sa stáva podozrivým...
 

24. 8. 2018 o 21.00 hod., Backstage, tanečný romantický film, SR

backstage

Film režisérky Andrey Sedláčkovej a producentky Silvie Panákovej divákom ukazuje zákulisie televíznej tanečnej súťaže, kde sa produkcia súťaže kvôli zvýšeniu sledovanosti neštíti zneužiť neľahké osudy mladých neskúsených účinkujúcich. To naštrbí kamarátske i partnerské vzťahy v tanečnej skupine zo Svitu, ktorá je pre produkciu favoritom súťaže.
 

31. 8. 2018 o 21.00 hod., Ja zloduch 3, animovaný rodinný film, USA

ja zloduch 3

Bývalý zloduch Gru má problém. Medzi prstami si nechal utiecť aktuálne najhľadanejšieho zlosyna na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizloduchovskej lige. Jeho Mimoni sú navyše čím ďalej nespokojnejší, lebo ich pán už nie je zlý. Najmladšia dcéra Agnes túži po živom jednorožcovi, ktorý bude neuveriteľne hebučký. A do toho všetkého sa Gru dozvie, že má dvojča, ktoré je mu na nerozoznanie podobné. Až na tie vlasy. 

Súbory na stiahnutie