Letné kino Rača tentokrát s nádychom romantiky, ale aj kopou zábavy. Už dnes v amfiteátri!

Obrázok ku správe: Letné kino Rača tentokrát s nádychom romantiky, ale aj kopou zábavy. Už dnes v amfiteátri!
13.07.2018 - Podujatia

Alica má 40 rokov, má dve deti, rozišla sa s manželom a vracia sa späť do mesta, kde sa narodila a vyrástla. Doma si chce utriediť myšlienky a začať od začiatku. Veď život vraj začína po 40-tke! Nemôže existovať lepší štart ako narodeninová párty s kamarátkami. Na oslave sa stretáva s tromi mladíkmi, s jedným z nich strávi noc a všetkým ponúkne, že u nej môžu chvíľu bývať. A potom sa vo dverách objaví bývalý manžel s kufrom v ruke... Na americkú komédiu sa môžete tešiť už dnes v amfiteátri v Knižkovej doline o 21:15 h.

ĎALŠÍ PROGRAM LETNÉHO KINA 2018:
 
 20. 7. 2018 o 21.15 hod., Špindl, komédia, ČR
 
Keď na hory, tak do Špindlu. Práve do zasneženého Špindlerovho Mlynu vyrážajú sestry Eliška, Katka a Magda na dámsku jazdu. Majú v pláne odpočívať, užívať si zábavu a možno trochu milostného dobrodružstva. Eliška je v pohode, ale Katka a Magda už mali 30-tku a stále sú single. Objaví sa v kopách snehu ten pravý?
 
27. 7. 2018 – NEPREMIETA SA!
 
3. 8. 2018 o 21.00 hod, Čiara, krimi/dráma, SR
 
Adam Krajňák (T.Maštalír) je otcom rodiny i hlavou kriminálnej skupiny, ktorá pašuje cigarety cez slovensko-ukrajinskú hranicu. V kruhu svojich najbližších zohráva nenahraditeľnú rolu starostlivého dôverníka, ale aj zásadového a nekompromisného vodcu, ktorému ani v rozhodujúcich okamihoch nechýba temperament. Pokojné spolužitie dvoch prelínajúcich sa svetov sa však začne otriasať, keď novovybudovaná hranica Schengenského priestoru spôsobí nárast nervozity z nejasnej budúcnosti. A keď jedna z pašeráckych zásielok stroskotá, spustí sa nezastaviteľná lavína udalostí, počas ktorých bude musieť Krajňák spochybniť svoje vlastné hranice, ktoré doteraz odmietal prekročiť. 
 
10. 8. 2018 o 21.00 hod., Otcova volga, komédia/dráma, ČR
 
Eva (Eliška Balzerová) je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý však veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie. Tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy (Tatiana Vilhelmová) mal ešte rovnako starého nemanželského syna. To aspoň naznačuje starostlivo ukrytá a náhodne objavená detská kresba. Eva je rozhodnutá nečakané odhalenie veľkoryso ignorovať, ale Tereza, ktorej sa rozpadáva vlastný život, sa k prízraku nevlastného brata upne... 
 
17. 8. 2018 o 21.00 hod., Vražda v Orient exprese, dráma/krimi/thriller, USA
 
To, čo začína ako luxusná jazda vlakom z Istanbulu do Londýna, sa rýchlo premení na jeden z najnapínavejších a najzáhadnejších detektívnych príbehov, aký bol kedy vyrozprávaný. Predloha Agathy Christie opisuje osudy trinástich pasažierov uviaznutých v luxusnom vlaku Orient exprese kdesi v snehových závejoch na Balkáne. V okamihu, keď vo vlaku dôjde k záhadnej vražde amerického obchodníka, každý z nich sa stáva podozrivým...
 
24. 8. 2018 o 21.00 hod., Backstage, tanečný romantický film, SR
 
Film režisérky Andrey Sedláčkovej a producentky Silvie Panákovej divákom ukazuje zákulisie televíznej tanečnej súťaže, kde sa produkcia súťaže kvôli zvýšeniu sledovanosti neštíti zneužiť neľahké osudy mladých neskúsených účinkujúcich. To naštrbí kamarátske i partnerské vzťahy v tanečnej skupine zo Svitu, ktorá je pre produkciu favoritom súťaže.
 
31. 8. 2018 o 21.00 hod., Ja zloduch 3, animovaný rodinný film, USA
 
Bývalý zloduch Gru má problém. Medzi prstami si nechal utiecť aktuálne najhľadanejšieho zlosyna na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizloduchovskej lige. Jeho Mimoni sú navyše čím ďalej nespokojnejší, lebo ich pán už nie je zlý. Najmladšia dcéra Agnes túži po živom jednorožcovi, ktorý bude neuveriteľne hebučký. A do toho všetkého sa Gru dozvie, že má dvojča, ktoré je mu na nerozoznanie podobné. Až na tie vlasy. 
 
Fotografie vyhotovené na podujatiach MČ Bratislava - Rača budú použité na informačné a propagačné účely na webovej stránke mestskej časti a sociálnych sieťach.