Máte radi francúzske komédie? Tak vás pozývame tento piatok do amfiteátra na letné kino!

Obrázok ku správe: Máte radi francúzske komédie? Tak vás pozývame tento piatok do amfiteátra na letné kino!
02.07.2018 - Oznamy

Alibi na mieru - to je kancelária, ktorá vymyslí a poskytne alibi na čokoľvek, čo chcete. Chcete sa uliať z práce? Máte aférku? Chcete mať iba od každého pokoj? Alibi na mieru všetko perfektne zariadi. Ale ako vždy, veci sa vedia poriadne zamotať... Alibi na mieru je komédia, ktorá vás naučí hovoriť pravdu. Alebo - zohnať si poriadne alibi. Francúzsku komédiu si môžete pozrieť už tento piatok 6. júla o 21.15 hod v amfiteátri v Knižkovej doline.

PROGRAM LETNÉHO KINA 2018:


13.7. 2018 o 21.15 hod., Ktorý je ten pravý? Komédia, USA


Alica má 40 rokov, má dve deti, rozišla sa s manželom a vracia sa späť do mesta, kde sa narodila a vyrástla. Doma si chce utriediť myšlienky a začať od začiatku. Veď život vraj začína po 40-tke! Nemôže existovať lepší štart ako narodeninová párty s kamarátkami. Na oslave sa stretáva s tromi mladíkmi, s jedným z nich strávi noc a všetkým ponúkne, že u nej môžu chvíľu bývať. A potom sa vo dverách objaví bývalý manžel s kufrom v ruke...

 20. 7. 2018 o 21.15 hod., Špindl, komédia, ČR
 
Keď na hory, tak do Špindlu. Práve do zasneženého Špindlerovho Mlynu vyrážajú sestry Eliška, Katka a Magda na dámsku jazdu. Majú v pláne odpočívať, užívať si zábavu a možno trochu milostného dobrodružstva. Eliška je v pohode, ale Katka a Magda už mali 30-tku a stále sú single. Objaví sa v kopách snehu ten pravý?
 
27. 7. 2018 – NEPREMIETA SA!
 
3. 8. 2018 o 21.00 hod, Čiara, krimi/dráma, SR

Adam Krajňák (T.Maštalír) je otcom rodiny i hlavou kriminálnej skupiny, ktorá pašuje cigarety cez slovensko-ukrajinskú hranicu. V kruhu svojich najbližších zohráva nenahraditeľnú rolu starostlivého dôverníka, ale aj zásadového a nekompromisného vodcu, ktorému ani v rozhodujúcich okamihoch nechýba temperament. Pokojné spolužitie dvoch prelínajúcich sa svetov sa však začne otriasať, keď novovybudovaná hranica Schengenského priestoru spôsobí nárast nervozity z nejasnej budúcnosti. A keď jedna z pašeráckych zásielok stroskotá, spustí sa nezastaviteľná lavína udalostí, počas ktorých bude musieť Krajňák spochybniť svoje vlastné hranice, ktoré doteraz odmietal prekročiť. 
 
10. 8. 2018 o 21.00 hod., Otcova volga, komédia/dráma, ČR

Eva (Eliška Balzerová) je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý však veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie. Tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy (Tatiana Vilhelmová) mal ešte rovnako starého nemanželského syna. To aspoň naznačuje starostlivo ukrytá a náhodne objavená detská kresba. Eva je rozhodnutá nečakané odhalenie veľkoryso ignorovať, ale Tereza, ktorej sa rozpadáva vlastný život, sa k prízraku nevlastného brata upne... 
 
17. 8. 2018 o 21.00 hod., Vražda v Orient exprese, dráma/krimi/thriller, USA

To, čo začína ako luxusná jazda vlakom z Istanbulu do Londýna, sa rýchlo premení na jeden z najnapínavejších a najzáhadnejších detektívnych príbehov, aký bol kedy vyrozprávaný. Predloha Agathy Christie opisuje osudy trinástich pasažierov uviaznutých v luxusnom vlaku Orient exprese kdesi v snehových závejoch na Balkáne. V okamihu, keď vo vlaku dôjde k záhadnej vražde amerického obchodníka, každý z nich sa stáva podozrivým...
 
24. 8. 2018 o 21.00 hod., Backstage, tanečný romantický film, SR
 
Film režisérky Andrey Sedláčkovej a producentky Silvie Panákovej divákom ukazuje zákulisie televíznej tanečnej súťaže, kde sa produkcia súťaže kvôli zvýšeniu sledovanosti neštíti zneužiť neľahké osudy mladých neskúsených účinkujúcich. To naštrbí kamarátske i partnerské vzťahy v tanečnej skupine zo Svitu, ktorá je pre produkciu favoritom súťaže.
 
31. 8. 2018 o 21.00 hod., Ja zloduch 3, animovaný rodinný film, USA
 
Bývalý zloduch Gru má problém. Medzi prstami si nechal utiecť aktuálne najhľadanejšieho zlosyna na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizloduchovskej lige. Jeho Mimoni sú navyše čím ďalej nespokojnejší, lebo ich pán už nie je zlý. Najmladšia dcéra Agnes túži po živom jednorožcovi, ktorý bude neuveriteľne hebučký. A do toho všetkého sa Gru dozvie, že má dvojča, ktoré je mu na nerozoznanie podobné. Až na tie vlasy. 
 
Fotografie vyhotovené na podujatiach MČ Bratislava - Rača budú použité na informačné a propagačné účely na webovej stránke mestskej časti a sociálnych sieťach.