Mikulášska jazda Račou

Obrázok ku správe: Mikulášska jazda Račou
02.12.2020 - Podujatia

Mikuláš sa tento rok netradične prevezie Račou, Krasňanmi a Rendezom na vinohradníckej bričke. Mikuláš s pomocníkmi pozdraví deti z vinohradníckej bričky. Svoju jazdu začne pred Obecným domom v Rači, zastaví sa v Krasňanoch a na Rendezi. Mikulášsku jazdu ukončí v Parku J. M. Hurbana.


Mikulášska trasa začína o 15.00 hod pred Obecným domom, Alstrova 249 – Alstrova – Barónka – NEMECKÝ KULTÚRNY DOM (Mikuláš sa príde o 15.15 hod.) – Kadnárova – Černockého – Hubenného -  PARK OPROTI KRAJU (Mikuláš príde o 15.30 hod. ) -  Pekná Cesta – Kadnárova – Hečkova – Žitná – Mrázova – Koľajná – Trávna – Pri Šajbách – Dopravná – RENDEZ (16.00 hod.)  – Dopravná – Pri Šajbách – Trávna – Stolárska – Púchovská – Pri Vinohradoch – Rustaveliho – Detvianska – Park J.M. Hurbana (16.30 – 17.30).

389CB2A7-5DD0-4C32-96FA-25624287B445


Sledujte jeho jazdu na našom Facebooku. Mikuláša môžete pokojne prísť po jeho trase pozdraviť, tešiť sa na vás bude aj čert a anjel. Pripravené majú pre všetky poslušné deti aj sladké balíčky.
 


Prosíme všetkých o dodržiavajne hygienických opatrení. Tohtoročný Mikuláš bol navrhnutý tak, aby sme zabránili zhromažďovaniu sa, a ohrozeniu zdravia a bezpečnosti účinkujúcich, organizátorov, a v neposlednom rade účastníkov. Mikuláš sa pri vás zastaví kdekoľvek v rámci svojej trasy, ktorej mapku čoskoro zverejníme. 

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.