Obľúbené divadelné pondelky odštartuje predstavenie 5. februára o 19.00 hod!

Obrázok ku správe: Obľúbené divadelné pondelky odštartuje predstavenie 5. februára o 19.00 hod!
16.01.2018 - Podujatia

Aj tento rok pre vás oddelenie kultúry pripravuje predstavenia, ktoré ste si v rámci divadelných pondelkov tak obľúbili. Tohtoročný divadelný maratón v NKD odštartuje 5. februára o 19.00 hod. predstavenie PRIŠLA SOM BOJOVAŤ O VÁŠHO MUŽA... alebo A ČO JA, LÁSKA? (v poslednom Račianskom výbere bol zle uverejnený termín predstavenia, za čo sa ospravedlňujeme. Predstavenia v rámci divadelných pondelkov sa vždy začínajú o 19.00 hod.).
Na zemi kufre a v tvári odhodlanie ženy, ktorá nemá v úmysle opustiť domov jedného zabehnutého manželského páru žijúceho v klasickom stereotype.
Odkiaľ sa vzala, kto to je a prečo tie kufre v obývačke ostávajú, je záhadou.

Hru napísala autorka Tatiana Kusá ako rozhlasovú hru, ktorá bola zinscenovaná pod názvom “A čo ja, miláčik?”.
Medzi divákov sa vracia vo forme divadelnej produkcie KUMŠT PRODUCTION, ktorá v nej ponúkla účinkovanie skvelej Marte Sládečkovej, v televíznej inscenácii stvárňujúcej rolu zvodnej Skarlet. Tá si tentokrát pre zmenu vychutná úlohu zanedbanej manželky. Kto bude víťazom boja o “vyčudovaného” muža (Martin Mňahončák), sa možno vyjasní v závere tohto “súboja” žien - mladej, krásnej Skarlet (Dominika Kavaschová v alternácii so Zuzanou Porubjakovou) a prácou pohltenou manželkou Margit (Marta Sládečková).
 
Hrajú: Marta Sládečková, Dominika Kavaschová / alt. Zuzana Porubjaková, Martin Mňahončák
Réžia: Martin Mňahončák
 
Nemecký kultúrny dom, Barónka 3, Bratislava-Rača
5.2.2018, 19.00 h, vstupné: 13,00 €
Predpredaj MÚ Rača, Kubačova 21, kanc.č.8, dana.olvecka@raca.sk.
Predaj vstupeniek aj priamo v deň konania predstavenia.