Oslava MDŽ v dennom stacionári na Plickovej ulici

Obrázok ku správe: Oslava MDŽ v dennom stacionári na Plickovej ulici
16.03.2021 - Oznamy

8. marec je Medzinárodný deň žien - sviatok, ktorý niekto rešpektuje, iný ignoruje. Ale zaručene každú ženu poteší, ak si na ňu spomeniete. Aj v našom dennom stacionári sme si  pripomenuli tento deň. Pre naše klientky si pripravili  kultúrny program, ktorý priniesol balzam na dušu v podobe vystúpenia detí z jasličiek na Tbiliskej ulici v Rači. Na záver stretnutia podarovali deti našim ženám ručne vyrábané darčeky.V našom stacionári sa rozrástli rady mužského pohlavia a potešili svojím vystúpením dámske osadenstvo .  Pán  Kamil Šimko  sa prihovoril ženám k ich sviatku básňou „Krásna žena,, a v prednese mu asistoval pán Ján Šafár.Úsmev na tvári a spokojnosť všetkých žien vyvolal darovaný kvietok, ktorý im s radosťou podarovala naša mužská časť osadenstva. Kvety dokážu hovoriť, možno práve preto ako darček nikdy nevyjdú z módy a potešia každú ženu.
 
Program mal úspech, a týmto by sme sa chceli poďakovať všetkým účinkujúcim. Všetky naše obyvateľky mali z prejavenej  pozornosti a prejavu vďačnosti veľkú radosť.  Po skončení  programu si klienti ešte  posedeli pri chutnom občerstvení, v dobrej  atmosfére a samozrejme  nechýbala hudba a tanec.
Ďakujeme všetkým účinkujúcim za príjemne strávené popoludnie a oslávenie MDŽ. Počas celého posedenia panovala veľmi radostná a uvoľnená atmosféra.
 

Autor článku: socialny pracovník Bc.E.Vajteršicová