Pavol Barabáš: Salto je kráľ - dokumentárny film s diskusiou

Obrázok ku správe: Pavol Barabáš: Salto je kráľ - dokumentárny film s diskusiou
20.08.2020 - Kultúra

Mestská časť Bratislava-Rača pozýva dňa 11. septembra o 20.00 hod. na premietanie dokumentárneho filmu s diskusiou s Pavlom Barabášom.
Vstupenky si môžete v predpredaji zakúpiť v sieti Maxiticket alebo priamo na mieste hodinu pred začatím podujatia.
Zlaňovanie najvyšších vodopádov na našej planéte je výzvou pre skupinku kamarátov. Motivuje ich možnosť splynúť s týmto vodným živlom. Ich cesty sú často pionierskymi výpravami do neznáma, kde jedinou istotou je sila priateľstva. Podarí sa im zlaniť aj najvyšší vodopád sveta?
 

Pavol Barabáš: Salto je kráľ 

11.09.2020 20:00Amfiteáter Rača, Knižkova dolina 1, Bratislava

dokumentárny film s diskusiou

Zlaňovanie najvyšších vodopádov sveta 

Slovensko, 2020, far., 64 min

Réžia: Pavol Barabáš, 

Scenár: Pavol Barabáš, 

Hrajú: Miro Dušek, Tomáš Lukačovič, 

Hudba: Martin Barabáš

Vstupné: 3€

Vstupenky si môžete v predpredaji zakúpiť v sieti Maxiticket alebo priamo na mieste hodinu pred začatím podujatia.


https://vstupenky.maxiticket.sk/pavol-barabas-salto-je-kral-raca-2020-bratislavaMiestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.