Plaváreň na Pántoch už aj pre verejnosť, Račania majú 50 %-nú zľavu na vstupnom

Obrázok ku správe: Plaváreň na Pántoch už aj pre verejnosť, Račania majú 50 %-nú zľavu na vstupnom
13.10.2017 - Oznamy

Od najbližšej nedele 15. októbra bude plaváreň na Strednej odbornej škole hotelových služieb a obchodu Na pántoch 9 otvorená už aj pre verejnosť. Bazén bude pre verejnosť otvorený v časoch pondelok až piatok od 19:30 do 21:00 hodiny a cez víkend od 8:00 do 21:00 hodiny. Vstup na 90 minút pre dospelých je v hodnote 3 eurá. „S pani riaditeľkou tejto odbornej školy sme sa dohodli, že Račania budú mať zvýhodnené vstupné a zaplatia iba polovicu, teda 1,50 eur,“ povedal starosta Rače Peter Pilinský. Lacnejšie vstupné majú aj seniori, držitelia preukazu ZŤP a deti do 10 rokov, a to 1,80 eur. Študenti školy SOŠ Na Pántoch majú vstupné zdarma.
Rekonštrukcia bazénu s piatimi plaveckými dráhami, ktorý patrí do zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, zahŕňala opravu bazénovej haly, bazénového telesa, šatní ako aj technologickej časti. Práce trvali päť mesiacov a boli ukončené koncom júla 2017.

SOŠ hotelových služieb a obchodu, Na pántoch 9 zároveň v dňoch 17., 18., 19. októbra 2017 organizuje Deň otvorených dverí a to pri príležitosti organizácie Medzinárodnej súťaže „EURÓPA 2017“, počas ktorých si bude možné pozrieť zručnosti študentov zo zahraničia aj zo Slovenska v disciplínach: kuchár, čašník, barman, flambovanie, pracovník marketingu, slávnostná tabuľa. DOD je prínosné najmä pre žiakov 9. ročníkov, ktorí sa rozhodujú pre svoje budúce povolanie a napríklad by mali záujem študovať na tejto škole. Počas týchto dní môžu bližšie nazrieť do priestorov školy, zoznámiť sa s prostredím ako aj so študijnými a učebnými odbormi. 

bazen_2

bazen_3

bazen_4