Pomôžte nám otestovať Raču

Obrázok ku správe: Pomôžte nám otestovať Raču
21.10.2020 - Oznamy

Pandemický vývoj na Slovensku nie je v posledné dni priaznivý. A preto, ako iste z médií viete, chystá Vláda SR plošné testovanie na SARS-CoV-2, ktoré sa u nás bude konať 31. 10. - 1. 11. a 7. - 8. 11. (sobota, nedeľa). Toto celoslovenské testovanie pomôže zachytiť nakazených ľudí a pomôcť tak spomaliť šírenie tohto vírusu. Mestská časť Bratislava-Rača je v tomto s Vládou súčinná a zabezpečí miesta testovania, administratívnu a organizačnú časť celej tejto akcie u nás. Toto však vyžaduje veľký tím dobrovoľníkov, ktorí nám cez tieto dva víkendy pomôžu. 

Čím viac ľudí sa nám podarí otestovať, čím viac pozitívnych prípadov sa nám podarí zachytiť, tým väčšia šanca, že aj vy a vaši blízki zostanete zdraví. 

Ak máte záujem nám pomôcť, vyplňte, prosím, tento formulár:
bit.ly/testovanie_racaMomentálne ešte stále nedisponujeme presnými pokynmi a informáciami. Nechajte nám na vás kontakt a my vás budeme hneď, ako dostaneme pokyny informovať.

Na to, aby sme zvládli otestovať čo najviac ľudí potrebujeme aj vás. Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú nám pomôcť. Vašu ochotu si veľmi vážime.