Prednáška: Jeseň na tanieri

Obrázok ku správe: Prednáška: Jeseň na tanieri
24.08.2020 - Kultúra

Pozývame vás už túto stredu (26.8.) o 18.00 hod. do KS Žarnovická na prednášku o zdravom stravovaní so Zdenka Havettová - Ide o Tvoje zdravie. Počas prednášky sa môžete zapojiť do súťaže o balík bio produktov od značky Bioland. Kvalitné a dobre skombinované jedlo ovplyvňuje aj našu imunitu. V jesennom období dostane poriadne zabrať, podporte ju, aj svoj tanier bežne dostupnými potravinami.

Podporiť zdravie sa dá rôzne, v projekte Zdenky Havettovej - Ide o Tvoje zdravie nám ide o to, aby to trvalo čo najdlhšie. Najúčinnejším spôsobom, ako sa udržať v zdravej kondícii je príprava jedla z kvalitných a dostupných potravín.

Viac info: www.ideotvojezdravie.sk

Miesto konanie: Kultúrne stredisko Žarnovická
čas: 18.00 hod.

Vstup: voľný

Bc. Zdenka Havettová

Lektorka a odborníčka na výživu. Vyštudovala Holistickú školu a školu Tradičnej čínskej medicíny, momentálne absolvuje štúdium výživy v Nemecku. Založila projekt Ide o Tvoje zdravie, ktorý je zameraný na podporu zdravia bežne dostupnými potravinami. Okrem konzultačnej činnosti zameranej na poruchy trávenia, alergie, intolerancie, civilizačné ochorenia a problémy s hmotnosťou, sa venuje organizovaniu workshopov v oblasti dietetiky.Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov