Prednáška: Raňajky trochu inak

Obrázok ku správe: Prednáška: Raňajky trochu inak
03.03.2020 - Podujatia

Podporiť zdravie sa dá rôzne, v projekte Ide o Tvoje zdravie nám ide o to, aby to TRVALO čo najdlhšie. Najúčinnejším spôsobom, ako sa udržať v zdravej kondícii je príprava jedla z kvalitných a dostupných potravín. Na čo sa môžete tešiť:

- povieme si, prečo sú raňajky také dôležité,
- ako si ich pripravíme, aby boli zdravé a zároveň chutné,
- vysvetlíme si, že nemusíme jesť ráno len chlebík.

Všetci ste srdečne pozvaní a vítaní, urobte si príjemný a navyše zdravý večer.

Miesto konanie: Kultúrne stredisko Žarnovická
Vstup: voľný

Podujatie môžete sledovať aj na našej sociálnej sieti FACEBOOK.


Bc. Zdenka Havettová
Lektorka a odborníčka na výživu.
Vyštudovala Holistickú školu a školu Tradičnej čínskej medicíny.
V priebehu štúdia založila projekt Ide o Tvoje zdravie, ktorý je zameraný na podporu zdravia bežne dostupnými potravinami.
Venuje sa konzultačnej činnosti a organizovaniu workshopov v oblasti dietetiky.Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.