Rača sa zapojila do Bratislavského týždňa dobrovoľníctva. Pridajte sa aj vy!

Obrázok ku správe: Rača sa zapojila do Bratislavského týždňa dobrovoľníctva. Pridajte sa aj vy!
28.08.2017 - Oznamy

Mestská časť Rača sa zapojila do 3. ročníka Bratislavského týždňa dobrovoľníctva. Ak sa chcete pridať a podporiť túto akciu svojou dobrovoľníckou činnosťou, poďte cez víkend 16. a 17. septembra spolu s nami pomôcť materskej škole Pri Šajbách skrášliť jej okolie po náročnej a rozsiahlej rekonštrukcii, ktorou prešla za posledný rok. Ako na to? Bratislavské dobrovoľnícke centrum (BDC) je občianske združenie, ktoré zapája obyvateľov Bratislavy a Bratislavského kraja do aktivít v prospech mesta a ľudí, ktorí to potrebujú. Mestská časť Rača sa zapojila do 3. ročníka Bratislavského týdžňa dobrovoľníctva. Konkrétna dobrovoľnícka aktivita v areáli vynovenej materskej školy Pri Šajbách bude prebiehať cez víkend 16. a 17. septembra 2017. 

Ak máte záujem pridať sa k nám a pomôcť nám skrášliť okolie vynovenej materskej školy Pri Šajbách, zaregistrujte sa tu, na dni sobota 16.9. a nedeľa 17.9. Alebo jednoducho prídite v daný termín k materskej škole Pri Šajbách, kde jednotlivé práce bude koordinovať riaditeľka škôlky, pani Zuzana Burgerová.

Kto sa môže do Týždňa dobrovoľníctva zapojiť?
Do Týždňa dobrovoľníctva sa môže zapojiť ktokoľvek, kto má záujem vyskúšať si alebo spoznať dobrovoľníctvo ale aj tí z vás, ktorí sa chcú do dobrovoľníctva zapájať dlhodobo, len ešte hľadajú tu správnu príležitosť. Vítaní sú študenti, jednotlivci, zamestnaní či nezamestnaní, ako aj seniori, ľudia so znevýhodnením alebo kolektívy priateľov či kolegov.