Obrázok ku správe: Račianske pusinky U7 vo finále v Stupave vyhrali so Slovanom, ale skončili druhé
09.03.2018 - Oznamy

V sobotu 25.2.2018 sa pusinky zúčastnili pekného turnaja, ktorý organizoval Stupavský Pajštunáčik. Mali tam byť chlapci, ktorí menej hrávajú a trénujú od septembra. Všetky zápasy sme vyhrali, ale paradoxne sme skončili na druhom mieste, keďže Slovan dal viac gólov a mal v postate o 5 bodov menej. Ale čo už, víťazom bol ten, kto dal najviac gólov a hotovo, tak to organizátor spravil. Hralo sa v dvoch skupinách a my sme hrali v tej silnejšej, lebo všetky mužstvá z našej skupiny zápasy o umiestnenie vyhrali. Chlapci mňa aj rodičov pekne prekvapili. Mali sme najlepší Fanklub a povzbudzovanie. V skupine sme porazili Pajštunáčik, MŠK Senec a Fotbalovú Školičku z Česka.

Finále bolo krásne a rodičia oboch táborov silno povzbudzovali. Postupne sme vyhrávali 4:1, ale Slovan mal silný finiš a bolo to dramatické, obojstranne vynikajúci zápas, ktorý sme napokon vyhrali 4:3. Gregor mal dnes strelecké kopačky.

Som milo prekvapený, keď traja chlapci hrali na prvom takomto turnaji. Na náš futbal sa dalo pozerať, vieme si nahrať, strieľať aj driblovať. Všetci hrali skvele a račianske srdiečko nezapreli. Trénerom Slovana je p.Ivan Hrdlička z Rače. Pohár sme si požičali od Slovana a Massimo dostane druhý. Podpora aj Tiborko Smatušík (nehral bol chorý).