Račianske pusinky U7 výborne v Soproni

Obrázok ku správe: Račianske pusinky U7 výborne v Soproni
09.03.2018 - Oznamy

V nedeľu 25.2.2018 sa pusinky zúčastnili pekného turnaja a krásne reprezentovali račiansky futbal, ktorý organizoval FC Sopron (prvoligový maďarský klub), ale hralo sa v hale Vinea resort v dedinke Ritzing. Hralo sa v dvoch skupinách a my sme hrali v tej silnejšej, a ešte keďže neprišiel Šamorín, tak sme súhlasili hrať aj za nich a tak sme hrali nie 5, ale 10 zápasov. A Rači sme určite hanbu neurobili, skončili sme síce na treťom mieste, ale zásluhou samých seba, keďže vo vzájomnom zápase sme sami zo sebou remizovali a to asi 5 sekúnd pred koncom.

Takto sme mohli vyhrať, ale čo im mám vynadať. Chlapci si zase zvykali na umelú trávu, keďže sme pol roka v telocvični. A musím povedať, že čím dlhšie sme hrali, tým to bolo lepšie. Sú to proste bojovníci a milujú futbal. Robia Rači, mne, aj rodičom peknú reklamu a radosť. Pochválil nás aj tréner ETO Gyoru, ktorý mi konečne ako prvý maďar rozumel, keďže bol z Dunajskej Stredy. Mali by prísť v septembri na memoriál Miloša Sedramača, teda sľúbili mi to.

Výsledky:
FK Rača I – Nebuló 9:0, FK Rača II – ETO Gyori 1:1, SC Sopron I – FK Rača I 4 :2, SC Sopron II – FK Rača I 1:2, SC Sopron I – FK Rača II 2:2, FK Rača II – Nebuló 9:0, FK Rača I – ETO Gyori 1:2, SC Sopron II – FK Rača II 0 :6, FK Rača I – FK Rača II 2:2

Reprezentovali:
Janko Smatana, Palko Rešovský, Denis Frlajs, Ado Antal, Danko Rešovský, Maťo Kováčik,Adam Lang, Sebi Streška.

Poradie: 1.SC Sopron I - 11bodov
               2. ETO Gyor - 11 bodov
               3.FK Rača - 9 bodov
               4.FK Rača - 7 bodov

Ďakujeme rodičom za odvoz a máme foto s ETO Gyor.

Tréner Máťuš Pavol