Ružová rozprávka pre všetky deti už túto nedeľu

Obrázok ku správe: Ružová rozprávka pre všetky deti už túto nedeľu
05.03.2019 - Kultúra

Mestská časť Bratislava-Rača a Divadlo SpozaVoza pre Vás pripravili rozprávku Ružová rozprávka 17. marca o 16:00 v NKD. Veselá rozprávka s pesničkami pod názvom Ružová rozprávka je o prasiatkach, ktoré hľadajú svoj domov. Hľadajú ho v rôznych krajinách (Amerika, Ázia, Afrika, Antarktída). Deti sa naučia rozpoznávať rôzne krajiny a zažijú s prasiatkami veľa humorných situácií.
 
Námet, réžia, hrajú:    Miro Mihálek a Róbert Švec
Scéna a bábky:          Miriam Horňáková
Vhodné pre diváka od 3 – 99 rokov.
 
Nemecký kultúrny dom, Barónka 3, Bratislava-Rača
17.3.2019, 16.00 h, vstupné: 2,00 €
Predpredaj vstupeniek: Miestny úrad Rača, Kubačova 21, kanc.č. 8.
Predaj vstupeniek aj priamo na mieste v deň konania predstavenia.

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy a fotografie, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti.
Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácií o podujatiach, v súlade s § 12 ods. 3 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.

 

Súbory na stiahnutie