Sviatok MDŽ v Nemeckom kultúrnom dome

Obrázok ku správe: Sviatok MDŽ v Nemeckom kultúrnom dome
14.02.2020 - Podujatia

Milé dámy, Mestská časť Bratislava-Rača pre Vás pripravila koncert "Som na svete rád" pri príležitosti sviatku MDŽ. V programe sa predstaví Maroš Bango, ktorý vám zaspieva známe piesne Karola Duchoňa a Karla Gotta.

Kedy: v nedeľu 8.3.2020 o 16.00 h

Kde: NKD, Barónka 3, Rača

Vstup voľný !

Podujatie môžete sledovať aj na našej sociálnej sieti FACEBOOK.Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy a fotografie, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti.
Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácií o podujatiach, v súlade s § 12 ods. 3 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.