V Rači končí predajňa cestovných lístkov

Obrázok ku správe: V Rači končí predajňa cestovných lístkov
21.12.2018 - Oznamy

Dňom 31.12.2018 ukončí DPB prevádzku predajne cestovných lístkov v Rači.

Pre obyvateľov Rače, ktorí využívali služby tejto predajne, odporúčame nasledovné možnosti nákupu cestovných lístkov:
 
Papierové cestovné lístky na jednu cestu a denné cestovné lístky je možné zakúpiť si v predajných automatochna zastávkach električiek, najbližšie sú umiestnené na zastávke Cintorín Rača, ktorá je priamo oproti predajni.

Elektronické cestovné lístky na jednu cestu a denné cestovné lístky je možné zakúpiť si priamo vo vozidlách; na takýto nákup je potrebné byť vlastníkom bezkontaktnej čipovej karty - viac informácií nájdete na našej web stránke.

Elektronické cestovné lístky na jednu cestu a denné cestovné lístky je možné zakúpiť si aj prostredníctvom mobilnej aplikácie IDS BK.

Cestovné lístky je možné zakúpiť si aj prostredníctvom prémiovej SMS správy. SMS lístok platí len vo vozidlách DPB.

Predplatné cestovné lístky a dobitie kreditu elektronickej peňaženky je možné zrealizovať cez internet prostredníctvom eShopu vydavateľa karty.

Predplatné cestovné lístky je možné zakúpiť si na každej železničnej stanici. Pokladňa na ŽST Bratislava-Rača je otvorená denne od 04:00 do 23:20 s prestávkou v pracovných dňoch medzi 11:45 a 12:15 a počas voľných dní medzi 11:20 a 12:45. 

Predplatné cestovné lístky a dobitie kreditu elektronickej peňaženky je možné zrealizovať aj prostredníctvom multifunkčného automatu vo vestibule ŽST Bratislava-Vinohrady. Vestibul je otvorený denne od 04:00 do 00:10.

Držitelia čipových kariet vydaných DPB si môžu zakúpiť predplatný cestovný lístok alebo dobiť kredit elektronickej peňaženky aj na všetkých poštách v Bratislavskom kraji. Najbližšia pobočka Pošty sa nachádza na Čachtickej 25, asi 160 metrov od predajne DPB. Otvorená je v pracovných dňoch 07:30-12:00, 12:30-18:30 a v sobotu 08:00-11:00.

Dobitie kreditu elektronickej peňaženky je možné aj v regionálnych autobusoch Slovak Lines. Všetky regionálne linky IDS BK prechádzajúce cez Raču zastavujú na zastávke Trávna.

Predaj a zmeny v čipových kartách možno vybaviť len na predajných miestach. Najbližšie predajné miesto DPB sa nachádza v Gaštanovom hájiku, v blízkosti železničnej stanice Bratislava-Vinohrady.


Zdroj: https://www.idsbk.sk/oznamy/18122014410001pcr1-predajna-dpb-v-raci-konci/