Veselá cirkusová škola

Obrázok ku správe: Veselá cirkusová škola
05.03.2019 - Kultúra

Pozývame vás na zábavné popoludnie pre celú rodinu pod názvom Veselá cirkusová škola 31. marca o 16:00 v NKD. MČ Bratislava-Rača pozýva deti, mládež aj celé rodiny na zábavné popoludnie
Pripravte sa na bláznivý apríl - interaktívny zábavný program a cirkusový workshop pre celú rodinu CirKusKus: „Veselá cirkusová škola“.
 
Viete si predstaviť ako to vyzerá v cirkusovej škole? Pri učení musí byť v prvom rade zábava. Vtipné interaktívne predstavenie pre deti. Prostredníctvom žonglérskych a cirkusových zručností si naši klauni zopakujú s deťmi geometriu, matematiku či telesnú výchovu a hlavne všetkých rozosmejú.
 
CIRKUSOVÝ WORKSHOP - vyskúšajte si, aké to je byť cirkusantom. Naučíme vás roztočiť tanierik na paličke, žonglovať so šatkami či loptičkami, alebo dokonca chodiť po lane.
 
Nemecký kultúrny dom, Barónka 3, Rača
31.3.2019, 16.00 h, vstupné: 2,00 €
Predpredaj vstupeniek: Miestny úrad Rača, Kubačova 21, kanc. č. 8.
Predaj vstupeniek aj priamo na mieste v deň konania podujatia.

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy a fotografie, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti.
Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácií o podujatiach, v súlade s § 12 ods. 3 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.