Voľné pracovné miesta na Základnej škole Na Pántoch

Obrázok ku správe: Voľné pracovné miesta na Základnej škole Na Pántoch
09.05.2022 - Oznamy

Ponúkame prácu v menšej novovznikajúcej základnej škole Na Pántoch 9 a následne od augusta 2023 v novozrekonštruovanej a moderne zariadenej základnej škole Plickova 9 v centre mestskej časti Bratislava-Rača.  Pre úspešných uchádzačov (zamestnancov) ponúkame ubytovanie v samostatnej izbe v školskom byte alebo samostatnú izbu v ubytovni priamo v areáli školy Na Pántoch 9, Bratislava a taktiež možnosť využívania plavárne a telocvične v areáli školy.  Okrem základného platu podľa pracovnej pozície (pracovného zaradenia) dávame verejný prísľub individuálneho odmeňovania 2-krát ročne v závislosti od pracovných výsledkov.

Chceme byť školou plnou veselých ľudí, ktorí svoju prácu robia s láskou a so zanietením. Ak máš chuť byť našou súčasťou a robiť veci inak, pridaj sa k nám! Hľadáme fajn človeka, ktorý má vzťah k deťom a záujem na kvalitnom vzdelaní a školstve. Hľadáme učiteľov a vychovávateľov s charakterom, progresívnym myslením, lojálnych a dynamických. Učiteľov a vychovávateľov, ktorý sa vedia tešiť na svoju prácu a robia ju s láskou. 

Miesto práce:  od augusta 2022  ZŠ Na Pántoch 9, Bratislava,  následne od augusta 2023  ZŠ Plickova 9, Bratislava

Žiadosti spolu s profesijným životopisom je možné poslať elektronickou poštou na nižšie uvedenú e-mailovú adresu do 7.6.2022.

Mestská časť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Kontaktná osoba:  Mgr. Peter Samuel Tóth, PhD.
Tel.:  +421 905 221 664
E-mail:  peter.samuel.toth@raca.sk

Ponúkané pracovné pozície: 

Učiteľ/ka 1.stupňa ZŠ
Vychovávateľ/ka
Tajomník/tajomníčka školy