Výsledky mládeže FK Rača 9 - 10.9.2017

Obrázok ku správe: Výsledky mládeže FK Rača 9 - 10.9.2017
12.09.2017 - Oznamy

Cez uplynulý víkend pokračoval kolotoč majstrovských zápasov. Za zmienku stojí obrat našej U 19-ky z 0:2 na 5:2 v zápase so Šamorínom-Hamuliakovom o priebežné 1.miesto v súťaži a vysoké víťazstvá prípraviek U 10 a U 9 v Pezinku. V sobotu na ihrisku v Rači odohralo svoje prvé majstrovské zápasy aj družstvo U 8. Výsledky:

U 19 FK Rača – Šamorín/Hamuliakovo 5:2 (Pázmány 2, Hronský, Mesároš, Macko)
U 17 SDM Domino – FK Rača 5:0
U 15 FK Rača – Devínska Nová Ves 4:1 (Horváth, Daníček, Porth, Hronský)
U 13 FK Rača – Devínska Nová Ves 7:2 (Mikuš 3, Steiner, Sliva, Pastucha, Bochnička)
U 11 PŠC Pezinok – FK Rača 3:4 (Karul 2, Toplanský, Vajcík)
U 10 PŠC Pezinok – FK Rača 1:15 (Hullman 4, Luknár 3, Tanglmayer 3, Krpelan, Hauser, Sobolič, Pajdlhauser, Taufer)
U 9 PŠC Pezinok – FK Rača 0:29 (Janči 8, Bachan 6, Paliatka 3, Minár 3, J.Červinka 3, Štrokendl 2, Mišúthová, Lang, Šimor, L.Červinka)
U 8 FK Rača – Ivánka pri Dunaji 11:3 (Puliš 4, Ščibrány 3, Havran Gyepes, Cintula , Karel )
U 8 FK Rača – FC Petržalka 6:5 ( Ščibrány 3, Markovič 2, Gécz )
U 8 FK Rača – FKP Dúbravka 1:6 ( Korček )
 
 
ROZPIS ZÁPASOV NA TÝŽDEŇ 11. - 17. 09.2017

V tomto týždni nás čaká bohatá porcia zápasov, muži v stredu odohrajú 3.kolo Slovenského pohára v Hrušovanoch, prípravky aj žiaci odohrajú v týždni po 2 zápasy a v piatok si uctíme “nášho Sedra” na Memoriáli Miloša Sedramača, kde sa predstaví 8 tímov v kategórii U 8.

Program zápasov :
12.09.2017 16:00 FK Rača U 9 – NMŠK 1922 BA
12.09.2017 17:00 FK Rača U 10 – NMŠK 1922 BA
12.09.2017 18:00 FK Rača U 11 – NMŠK 1922 BA
13.09.2017 15:30 FK Rača U 13 – Dunajská Lužná
13.09.2017 16:00 OFK Hrušovany – FK Rača (3.kolo SP mužov)
13.09.2017 17:00 FK Rača U 15 – Dunajská Lužná
15.09.2017 9:00 – 14:30 ihrisko FK Rača (Memoriál Miloša Sedramača – kategória U 8)
16.09.2017 9:00 FK Rača U 11 – FKP Dúbravka
16.09.2017 10:15 FK Rača U 10 – FKP Dúbravka
16.09.2017 11:30 FK Rača U 9 – FKP Dúbravka
16.09.2017 10:00 Bernolákovo – FK Rača U 15
16.09.2017 12:00 Bernolákovo – FK Rača U 13
17.09.2017 10:30 Dunajská Lužná – FK Rača U 11
17.09.2017 10:30 FK Rača – Devínska Nová Ves – muži
17.09.2017 13:30 Ivánka pri Dunaji – FK Rača U 19