WM Fitcentrum na Tbiliskej rozšíri svoje prevádzky aj pre seniorov a deti

Obrázok ku správe: WM Fitcentrum na Tbiliskej rozšíri svoje prevádzky aj pre seniorov a deti
28.02.2018 - Oznamy

Existujúca budova s dvoma poschodiami plne vybaveného fitnes centra a miestností na skupinové cvičenia sa vďaka schváleniu odpredaju doteraz prenajatého pozemku, ktoré na februárovom zastupiteľstve jednohlasne schválili račianski poslanci, zväčší o ďalšiu budovu. Súčasné WM Fitcentrum na Tbiliskej ulici patrí k špičkovým fitness prevádzkam v hlavnom meste, o čom svedčí aj fakt, že sa v ňom točilo niekoľko častí sledovaného seriálu Extrémne premeny a pravidelne ho využívajú aj známe osoby spoločenského či politického života. Existujúca budova s dvoma poschodiami plne vybaveného fitnes centra a miestností na skupinové cvičenia sa vďaka schváleniu odpredaju doteraz prenajatého pozemku, ktoré na februárovom zastupiteľstve jednohlasne schválili račianski poslanci, zväčší o ďalšiu budovu. V nových priestoroch budú zriadené prevádzky aj pre skupiny, ktoré doteraz vo fitnes centrum svoje miesto nemali. 

fitko_kvalita_1

V novej 4-podlažnej budove, ktorej projekt predložil majiteľ fitness centra aj račianskym poslancom, chce na prvom podlaží vybudovať krytú multifunkčnú halu na bedminton, futsal a volejbal a taktiež na skupinové športy pre seniorov a deti. Druhé poschodie bude určené predovšetkým seniorom a bude vybavené špeciálnymi strojmi a vhodným zariadením práve pre túto skupinu, pričom seniorom budú v prípade potreby k dispozícii aj odborní tréneri.

deti


Tretie poschodie bude patriť deťom a mládeži a bude rozdelené na časť pre deti od 0 do 6 rokov a časť pre staršie deti od 7 do 12 rokov. K dispozícii tu budú preliezačky, plochy na hranie a pre staršie deti špecializované stroje na cvičenie. Aj tu budú prítomní asistenti. Vytvorí sa tak ideálna možnosť napríklad pre matky alebo celé rodiny, ktoré budú môcť byť v novom fitcentre všetci naraz a jednotlivo sa venovať svojim obľúbeným činnostiam.    

fitko_kvalita_2

Na hornom poschodí vzniknú ubytovacie kapacity pre trénerov, asistentov či zamestnancov fitnes centra. Celá budova bude mať podzemné parkovisko, čím sa eliminuje problém s parkovacími miestami v bezprostrednom okolí fitnes centra. Existujúca a nová budova budú spojené prepojovacou chodbou. 

fitko_kvalita_3

Foto: archív WM Fitcentrum