ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana - Lístky v predaji v Nemeckom kultúrnom dome

Obrázok ku správe: ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana - Lístky v predaji v Nemeckom kultúrnom dome
17.03.2022 - Kultúra

Mestská časť Bratislava-Rača vás pozýva 9. mája o 19:00 h do Nemeckého kultúrneho domu na zážitkovú divadelnú show pre všetkých, ktorí hľadajú lásku a zábavu – s dvojicou výborných komediálnych hercov, a to Oľga Belešová ako Pani Erika a Roman Pomajbo ako Pán Milan.

Pani Erika, odborníčka na všetko, sa vrhla na novú podnikateľskú aktivitu. So šarmantným záchranárom Pánom Milanom Vás vezmú na sedemdňový spoznávací zájazd do Bulharska. Za 7 dní Vás naučia ako si nájsť nového partnera alebo preveriť starého.
 
Všetko sa to odohráva na „spoznávacom“ (nie poznávacom) zájazde, kde si každý, kto má chuť sa zabávať, nájde alebo preverí svojho partnera. Do Bulharska kde NIE znamená ÁNO (aspoň v neverbálnom prejave) cestujú všetci účastníci imaginárnym autobusom. Ocitajú sa na pláži, v reštaurácii, c nočnom bare, všade tam kde môže preletieť povestná iskra. Musí však zafungovať aj chémia a treba byť pripravený aj na búrku – presne ako vo vzťahoch.
Oľga Belešová a Roman Pomajbo sú navyše i skvelými improvizátormi, čo v spolupráci s publikom do predstavenia vnáša vzrušujúce prekvapenia a odviazanú zábavu

Hrajú: Oľga Belešová a Roman Pomajbo

Nemecký kultúrny dom
9.5.2022
19:00 h
Vstupné: 10€

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji v Nemeckom kultúrnom dome, Barónka 3, odd. kultúry a komunikácie.
 Predaj vstupeniek aj priamo na mieste v deň konania predstavenia hodinu pred predstavením.

Predaj vstupeniek aj priamo na mieste v deň konania predstavenia hodinu pred predstavením.

Tešíme sa na vás! 

 Sledujte uvzsr.sk

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.

Súbory na stiahnutie