A A A

MIKULÁŠSKY TÝŽDEŇ 2023 v MČ Bratislava-Rača

pridané: 05.12.2023 kategória: Kultúra,Podujatia
MIKULÁŠSKY TÝŽDEŇ 2023 v MČ Bratislava-Rača
MČ Bratislava-Rača opäť pripravila tento rok program pre malých i veľkých :
Detičky z Rendezu navštívi Mikuláš už túto stredu 6. decembra 2023 o 17.00 h v KS Impulz (podujatie je určené pre obyvateľov Východného).
V piatok 8. decembra bude veselo aj na parkovisku pred Nemeckým kultúrnym domom – o 17.00 h sa deti môžu tešiť na divadielko “O SNEHULIENKE” a hneď po jeho skončení privítame Mikuláša na vinohradníckom koči, spoločne rozsvietime vianočný stromček a Mikuláš obdaruje deti balíčkami.
Na svoje si prídu aj rodičia – od 15.30 h budú na mieste račianski vinári, stánky budú mať aj ZŠ Tbiliská a OZ Dotyky svetla, ktoré navarí charitatívnu kapustnicu. V rámci sprievodného programu uvidíte aj výstavu Račianskeho muzeálneho spolku s názvom “Čo vieme o Vianociach” a práce detí z MŠ a ZŠ MČ Bratislava-Rača pod názvom “Mikuláš očami detí”. Večer sa tiež môžete tešiť na koncert kapely Dobrá spoločnosť (od 19.00 h). Račianske Vianoce budú pokračovať aj v sobotu už od 9.00 h súťažou vo varení kapustnice (organizuje Račiansky vinohradnícky spolok) a koncertami Márie Podhradskej s kapelou (18.00 h v NKD) a skupiny LOVEBERRY (Červená lisovňa v NKD).
Kompletný program Račianskych Vianoc nájdete tu :
Tešíme sa na Vás.