A A A

Oznam pre račianskych jubilantov

pridané: 03.08.2023 kategória: Oznamy,Podujatia,Služby
Oznam pre račianskych jubilantov

Oznam pre jubilantov

Milí jubilanti s trvalým pobytom v našej mestskej časti  Bratislava – Rača, ak sa tento rok dožívate 80, 85, 90, 95 a viac rokov alebo spolu s manželom/-kou oslavujete 50., 55., 60., 65. a vyššie výročie sobáša, môžete sa prihlásiť na „Slávnostné stretnutie jubilantov“.

V roku 2022 sa nám opäť po dvojročnej prestávke podarilo zorganizovať toto krásne spoločenské podujatie. Na túto akciu vieme kvôli ochrane osobných údajov pozývať listom iba tých jubilantov, ktorí sa prihlásia formou písomnej prihlášky. Podujatie je plánované na mesiac október.

Prvý typ prihlášky je pre životné jubileum, teda toho kto v tomto roku dovŕši vek 80, 85, 90, 95 a viac rokov. Ďalší typ prihlášky je pre manželov, ktorí oslávia výročie sobáša – spoločných 50, 55, 60, 65. a viac rokov, k tejto prihláške je potrebné  doložiť aj kópiu sobášneho listu. Ak v príslušnom roku oslavuje jubilant okrúhle narodeniny a zároveň výročie sobáša, môže si podať obidve prihlášky.

Prihlášky si môžete vyzdvihnúť v podateľni miestneho úradu. V prípade otázok sa s dôverou obráťte na pracovníčku oddelenia pre sociálne veci Mgr. Martinu Fratričovú. Vyplnenú prihlášku môžete osobne odovzdať v podateľni nášho úradu, alebo poslať poštou na adresu Miestny úrad,  Kubačova 21, 831 06 Bratislava, prípadne môžete vyplnenú a podpísanú žiadosť zaslať e-mailom na adresu: martina.fratricova@raca.sk.

Z organizačných dôvodov je potrebné prihlášky doručiť najneskôr do 31. augusta

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Fratričová, tel. č. 02/49 11 24 48, e-mail: martina.fratricova@raca.sk.