A A A

Predvianočný koncert v katedrále sv. Šebastiána túto nedeľu

pridané: 06.12.2023 kategória: Kultúra,Podujatia
Predvianočný koncert v katedrále sv. Šebastiána túto nedeľu

Stalo sa už milou tradíciou, že advent sa v Mestskej časti Bratislava-Rača slávi i koncertami klasickej hudby. Ich dušou je operná diva, sólistka Slovenského národného divadla Jolana Fogašová. Spolu s ňou vystúpi známy barytonista maďarsko – rumunského pôvodu Zoltán Nagy, žijúci vo Viedni, ktorý hosťuje na svetových operných scénach. Sólistov bude doprevádzať vynikajúca klaviristka Jana Nagy-Juhász a predstavia sa nám aj nastupujúce talenty – študenti VŠMU L. Byráková, A. Halma, J. Zreľak a žiaci a pedagógovia zo Základnej umeleckej školy na Vrbenského ulici.

MČ Bratislava-Rača Vás srdečne pozýva na tento Predvianočný koncert v Katedrále sv. Šebastiána, ktorý sa uskutoční v nedeľu 10.12.2023 o 16.00 h na Peknej ceste 2.

 

VSTUPNÉ JE DOBROVOĽNÉ – podujatie má benefičný charakter.

Čas vianočný čaká na zázraky… Poznáme príbeh rodiny, kde láska vyhrala nad sebeckosťou a svojou skromnosťou prejavila náklonnosť k dieťaťu. Dieťaťu, ktoré svoje modlitby smeruje k rodičom do neba. Darujete zázračné Vianoce, prispejete tak niečím krásnym pre jeho novú rodinu, zaslúžia si to.

Ďakujeme!