A A A

XIII. Račiansky polmaratón a desiatka – výsledky a fotogaléria

pridané: 29.04.2024 kategória: Podujatia,Šport

V sobotu 27.4.2024 sa v krásnom jarnom počasí uskutočnil už XIII. ročník Račianskeho polmaratónu a Račianskej desiatky.

V hlavnej kategórii polmaratón mužov zvíťazil Matej Macho z klubu Tri2Fly s časom 1:20:07. V hlavnej kategórii polmaratón žien sa z víťazstva s veľkým náskokom tešila Dominika Bednáriková z klubu Slovnaft s časom 1:27:39.

Prvé miesto v Račianskej desiatke obsadil Matej Macháček z klubu Triax Bratislava. Desaťkilometrovú trať odbehol za 35 minút a 14 sekúnd. V kategórii žien behu na 10 km zvíťazila Martina Kratochvílová z klubu Behame.sk pričom zaznamenala čas presne 41 minút.

Kompletné výsledky vo všetkých kategóriách nájdete na Sportsoft Timing aj na portáli Beh.sk .

Ďakujeme všetkým bežkyniam a bežcom za kvalitné výkony, sponzorom a fanúšikom behania za podporu a organizačnému tímu za prípravu kvalitného podujatia so skvelou atmosférou.