A A A

Zahlasujte a pomôžte račianskym seniorom získať petangové ihrisko!

pridané: 12.06.2023 kategória: Mesto,Oznamy,Školstvo,Služby,Šport
Zahlasujte a pomôžte račianskym seniorom získať petangové ihrisko!

Aktualizácia 10.7.2023:
Ďakujeme za všetky Vaše hlasy a podporu projektu „Šport spája generácie – petang pre komunitu“ pre Denný stacionár v Rači.
V slušnej konkurencii sme sa dostali na pekné tretie miesto, bohužiaľ stačí to len na pomyselnú bronzovú medailu, nie však na finančnú dotáciu – tú dostal iba jeden projekt, ktorý získal najviac hlasov.
Bolo však veľmi motivujúce vidieť, ako nám „naskakujú“ hlasy a ako sa vieme spojiť pre dobrú vec!

Ďakujeme ešte raz a prajeme pekné letné dni. 🙂

 

 

Račianky a Račania dobrej vôle, potrebujeme Vašu pomoc!

Prosíme, pomôžte seniorom z račianskeho stacionára získať petangové ihrisko a zahlasujte za ich projekt „Šport spája generácie – petang pre komunitu“. Ten postúpil do ďalšieho kola výberu programu Gesto pre mesto. Hlasuje sa tu: https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/bratislavsky-kraj

Jedná sa o projekt výstavby petangového ihriska v areáli Denného stacionára pre seniorov na Plickovej ulici. V tejto lokalite sa v úzkom prepojení nachádza zariadenie pre seniorov, materská škola a v septembri sa otvára základná škola Plickova. Súčasťou stacionára pre seniorov je rozľahlá záhrada, ktorou prechádza množstvo seniorov, detí, ich rodičov a obyvateľov okolitých domov a ponúka tak výnimočne vhodný priestor na vybudovanie športového zázemia pre komunitu. Chceme prepojiť generácie a ponúknuť komunite kvalitný priestor na spoločné trávenie voľného času pri činnosti, ktorá je atraktívna a fyzicky zvládnuteľná pre rôzne vekové skupiny.

Za každý hlas/zdieľanie/podporu veľmi pekne ďakujeme!! 🙂